thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Zakładanie ogrodów
Ikonka Zakładanie ogrodów
Oferta

Zakładanie ogrodów

Ten etap lubimy chyba najbardziej. Projektowanie ogrodów to bardzo ciekawa  część naszej pracy, jednak największą przyjemność sprawia nam nasadzanie krzewów, kwiatów i innych roślin, ale również wytyczanie ścieżek, czy planowanie oświetlenia ogrodów.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i pomysły naszych klientów i doradzimy, jakie rozwiązania będą najlepsze dla danego ogrodu. Nie ważne, czy ogród, który zakładamy, jest duży, czy mały. Każdy z nich powinien być przemyślany i funkcjonalny. Dlatego każdy projekt dostosowujemy do stylu, w jakim urządzony jest dom, czy firma. W ten sposób dobieramy odpowiednią architekturę ogrodową, rośliny, a także wyznaczamy ścieżki ogrodowe i rozmieszczamy poszczególne strefy.

Przed przystąpieniem do prac, rozmawiamy z klientami, która część ogrodu jest ich ulubioną i jak wyobrażają sobie swoje wymarzone miejsce. Spełnianie marzeń o pięknym ogrodzie zawsze cieszy nas najbardziej i daje ogromną satysfakcję.

Zakładanie ogrodów

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo