thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Sesje fotograficzne w ogrodach
Ikonka Sesje fotograficzne w ogrodach
Oferta

Sesje fotograficzne w ogrodach

Masz cudowny ogród, który jest Twoją dumą i oczkiem w głowie?
Może On i Ty zasługujecie na profesjonalną sesję zdjęciową?
Chętnie przyjadę, w wybranym przez Ciebie okresie, kiedy uważasz, ze Twój ogród prezentuje się najwspanialej i uwiecznię Was na zdjęciach.
A może chcesz nauczyć się samemu zatrzymywać w kadrze piękno swojego ogrodu o każdej porze roku, prezentować klientom swoje wspaniałe rośliny lub kwiatowe kompozycje?
Niestety Twój aparat Cię nie słucha i nie jesteś zadowolony ze swoich dokonań fotograficznych?
Warsztaty grupowe Cię krępują?
Mogę przyjechać do Ciebie i w zaciszu Twojego ogrodu przeprowadzić prywatne warsztaty fotograficzne.

Zdjęcia realizacji na stronie www.otoogrody.com wykonała Magda Wasiczek.

 

Magdalena Wasiczek urodziła się i mieszka w Trzebini. Absolwentka Filologii Ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje zainteresowania artystyczne realizuje w obszarze fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, tworząc oryginalne obrazy świata przyrody. Ukazuje przyrodę w odrealniony, baśniowy sposób, dzięki czemu jej fotografie mają niezwykły, oniryczny charakter. W krótkim czasie stała się postacią opiniotwórczą, kształtującą nowe trendy w fotografii makro.

Prezentowała swoje prace na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą (Wielka Brytania, Australia, Moskwa, Niemcy, Francja, Iran). Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród w konkursach fotograficznych w Polsce i na świecie, w tym w konkursach pod patronatem międzynarodowych organizacji fotograficznych FIAP i PSA.

Jako pierwsza w Polsce wygrywając międzynarodowy konkurs w Anglii otrzymała tytuł International Garden Photographer of the Year 2012, a w roku 2015 powtórzyła ten sukces. Ma na swoim koncie wiele publikacji w magazynach fotograficznych w Polsce i na świecie ( Digital Foto, Foto-Kurier, Foto,Digital Camera, Amateur Photographer, DIGITAL PHOTOGRAPHY, PRACTICAL PHOTOSHOP,N-Photo, Natures Best Photographer,Photographer, The Journal Royal Photographic Society, LeNs oraz innych magazynach i albumach, np. International Garden Photographer, Better Plant and Garden Photography,The English Garden Magazine, Weranda Country oraz VOGUE Italy,DUZHE Magazine w Chinach czy El Mercurio i Paula w Chile.

Wykładowca Akademii Nikona od roku 2015. Oficjalny Ambasador marki EIZO.

"Twój piękny ogród w obiektywie"

www.magdawasiczek.pl

Sesje fotograficzne ogrodów. Prywatne warsztaty fotograficzne dla ogrodników,szkółkarzy i florystów.

Jeżeli jesteś zainteresowany sesją lub warsztatami w sprawie szczegółów proszę o kontakt:

magdalena.wasiczek@gmail.com

Sesje fotograficzne w ogrodach

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo