thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Systemy nawadniania
Ikonka Systemy nawadniania
Oferta

Systemy nawadniania

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i zakładaniem ogrodów, ale także ich właściwą pielęgnacją. Odpowiednie nawadnianie ma ogromny wpływ na rozwój roślin, a także na funkcjonowanie całego ogrodu.

Systemy nawadniania nie są jednak uniwersalne i trzeba dopasować je do konkretnych rozwiązań i powierzchni ogrodu. Naszym klientom polecamy nowoczesne, funkcjonalne i w pełni zautomatyzowane systemy firm Hunter, Rain Bird i Toro.  Jest to duże ułatwienie dla właścicieli ogrodów również dlatego, że automatyczne systemy pozwalają na oszczędność kosztów zużycia wody.

Pomagamy dobrać odpowiedni system, a jego rodzaj uzależniony będzie od powierzchni ogrodu, ukształtowania terenu, czy rodzaju źródła wody.

Podczas projektowania ogrodów bierzemy pod uwagę rodzaj gleby, dobór roślin i ich zapotrzebowanie na wodę. W ten sposób dobieramy i montujemy odpowiednie systemy nawadniające dla ogrodów przydomowych, ale także dla tych, znajdujących się przy obiektach komercyjnych.

Systemy nawadniania

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo