thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Doradztwo
Ikonka Doradztwo
Oferta

Doradztwo

Po zaprojektowaniu i założeniu ogrodu zajmujemy się też doradzeniem w kwestii doboru roślin, nawadniania i nawożenia. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja roślin, a przede wszystkim stworzenie całorocznych harmonogramów prac w ogrodzie.

Nasi klienci nie muszą się o to martwić, bo po założeniu ogrodu, harmonogram prac stworzymy sami. Doradzimy też jak pielęgnować rośliny i nawozić glebę.

Często też zdarza się tak, że właściciele ogrodów sami decydują się na nasadzanie kwiatów, krzewów i roślin lub chcą zmienić wygląd ogrodu. Jego aranżacja wymaga jednak dużej wiedzy na temat roślin, a na tym znamy się jak mało kto! Kiedy rośliny rozrastają się nadmiernie lub potrzebne są porady dotyczące ich pielęgnacji najlepiej zwrócić się do nas.

Doradzamy też, jak odpowiednio przycinać drzewa i krzewy, a także rozpoznajemy choroby i szkodniki roślin. Dobieramy metody ich zwalczania, aby ogród przez cały rok prezentował się naprawdę pięknie nie tylko na zewnątrz.

Przykładowe zdjęcie w artykule

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo