thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Poznaj nas lepiej

Firma OGRODY zajmuje się projektowaniem i zagospodarowaniem terenów zieleni.

Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, obiektów sakralnych czy instytucji. Realizujemy ogrody w różnych stylach. Świadczymy także usługi serwisowe jednorazowe i abonamentowe (całoroczne).

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach najwyższej jakości. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą i profesjonalnym sprzętem. Jesteśmy kreatywni i konsekwentni w działaniu. Solidność, uczciwość, terminowość i estetyka pozwalają sprostać najbardziej wymagającym klientom.

 

Od wieków ludzi fascynowała natura. Otwierali oczy ze zdumienia nad jej pięknem, a my również nie możemy przejść obok niego obojętnie. Naszą pasją jest projektowanie ogrodów, a bliskość natury daje nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. To właśnie wśród przyrody potrafimy zatrzymać się na chwilę, wyciszyć, a przede wszystkim docenić to, co ma nam do zaoferowania.

W codziennej pracy cenimy sobie dobre kontakty z naszymi klientami, a zakładając ogrody w całej Polsce, poznajemy mnóstwo fantastycznych ludzi. Praca jest dla nas przede wszystkim ogromną pasją, a nasi pracownicy mogą zawsze liczyć na wsparcie i pomoc.

Podobnie jest w przypadku klientów, których bardzo uważanie słuchamy i doradzamy, nie narzucając jednocześnie swoich pomysłów. Zwracamy dużą uwagę na punktualność i dotrzymywanie umówionych terminów. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i trendy w ogrodnictwie.

Pracujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn i narzędzi: Stihl, Viking, Oleo-Mac, AL-KO, czy Hortmasz.

Cieszymy się także ze współpracy z najbardziej znanymi i prestiżowymi markami branży ogrodniczej:

 

Zapraszamy do kontaktu!
Chętnie spotkamy się, opowiemy o swojej pracy i wyczarujemy dla Was piękny ogród

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo