thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Projekty ogrodów
Ikonka Projekty ogrodów
Oferta

Projekty ogrodów

Zakładanie ogrodów to nasza wielka pasja. Kontakt z naturą, planowanie i wybór odpowiednich roślin, a także pielęgnacja zieleni wszystko to sprawia, że zawsze z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania.

Przez wiele lat udało nam się zrealizować zlecenia, dzięki którym możemy podjąć się projektowania różnych ogrodów, tak, by były integralną częścią domu lub firmy. Projekty ogrodów wykonujemy, wykorzystując nowoczesne programy. W ten sposób nasi klienci otrzymują kompletną dokumentację, obejmującą projekt koncepcyjny i techniczny.

Przed rozpoczęciem prac związanych z tworzeniem projektów, wspólnie z klientami analizujemy to, czego od nas oczekują. Chcemy wiedzieć, o jakim ogrodzie marzą, jakie elementy powinny się w nim znaleźć, a także zajmujemy się pomiarem działki, inwentaryzacją terenu i badaniem jakości gleby.

Współpracujemy z zaufanymi szkółkami i dostawcami. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że dostarczane rośliny są najwyższej jakości.

Projekty ogrodów

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo