thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Ogrody - firmy i instytucje
Ikonka Ogrody -  firmy i instytucje
Oferta

Ogrody - firmy i instytucje

Ogrody mogą być doskonałą wizytówką dla firm i instytucji. Nawet niewielką przestrzeń przy zakładzie produkcyjnym można zaprojektować tak, by stała się miejscem chętnie odwiedzanym przez klientów, ale i pracowników firmy.

Zakładanie ogrodów firmowych staje się coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego, bo właściciele przedsiębiorstw dbając o wizerunek swojej firmy, coraz częściej sięgają po rozwiązania związane z aranżacją terenu wokół budynku. Kompozycje ogrodowe dla firm powinny podkreślać jej charakter, a także stać się miejscem, gdzie mogą odbywać się spotkania biznesowe i imprezy firmowe.

Świetnie w przypadku ogrodów firmowych sprawdzają się oczka wodne, strumyki i fontanny. Ekologiczne rozwiązania dla biur to także ogrody na dachach. Wiele firm w trosce o swoich pracowników oferuje im odpoczynek w czasie pracy wśród zieleni, co pozytywnie wpływa na motywację i zaangażowanie zespołu.   

Przykładowe zdjęcie w artykule

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo