thm_websiteTheme.pageTitleBackground
Poznaj naszą ofertę
Ikonka Pielęgnacja ogrodów
Oferta

Pielęgnacja ogrodów

Osoby, które lubią pracę w ogrodzie wiedzą, że bliskość drzew, kwiatów i innych roślin niesamowicie wycisza i uspokaja. Tak właśnie czujemy się w ogrodach, które zakładamy dla naszych klientów.

Z ogromną przyjemnością podejmujemy się wszystkich prac związanych z pielęgnacją trawników, formowaniem drzew i krzewów ozdobnych, a także odchwaszczaniem  i nawożeniem.

Wszystkie rośliny, których używamy do nasadzeń, pochodzą z najlepszych szkółek. Dzięki temu wiemy, że będą rozwijać się prawidłowo, a my będziemy dbać o to, by w ogrodzie zapuściły korzenie na bardzo długo.

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z przygotowanym harmonogramem. Zabezpieczamy ogród na zimę, dbamy o kompozycje ogrodowe, czyścimy architekturę ogrodową i wykonujemy wszystkie niezbędne prace jednorazowo, ale też w abonamencie. Nasi klienci mogą zwrócić się do nas tylko wtedy, gdy potrzebują pomocy, lub korzystać z naszych usług przez cały rok.

Przykładowe zdjęcie w artykule

Wszystkich zadań podejmujemy się z przyjemnością, dobierając również oświetlenie ogrodów, wytyczając ścieżki ogrodowe. Projektujemy także oczka wodne, strumyki i fontanny.

 

Zobacz nasze realizacje
Zobacz realizacje
Partnerzy
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo